• en
 • lt
 • ru
 • de
 • Apie mus

  Pačiame Vilniaus senamiesčio centre, kultūriniame regione, įsikūrusiame ,,Dysnos Avenue Apartaments“ naujai įrengti septyni unikalūs numeriai. Senamiestis yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems bažnyčiomis, istorija ir architektūra. „Dysnos Avenue Apartaments“ personalas suteiks Jums informaciją apie vykstančius renginius, lankomiausias vietas, muziejus ir kt. Mūsų komandoje dirba kvalifikuota gidė, kalbanti 7 kalbomis. Jei pageidaujate, už papildomą mokestį galime suorganizuoti ekskursijas į žymias miesto vietas.

  Vilniaus senamiestyje, istoriniame žydų kvartale „Dysnos Avenue Apartaments“ apartamentai – unikalios lietuviško dizaino koncepcijos pavyzdys. Apartamentuose įrengti 7 svečių kambariai ir kiekvienas iš jų – savotiška studija, atskleidžianti lietuviško dizaino bruožus. Skirtingų Lietuvos etnokultūrinių regionų motyvai, susieti su šiuolaikinio dizaino sprendimais, kiekvieną apartamentą paverčia išskirtiniu. Tokiu būdu interjere lietuviškos tradicijos susiejamos su moderniu šiuolaikiškumu. Skirtingų laikmečių ir temų derinimas leidžia sukurti istoriją, jos patirtį ir palikimą perduoti tai vertinančiam žmogui.

  Kiekvienas apartamentų kambarys išsiskiria savita forma ir dizainu. Visuose apartamentuose yra miego, poilsio, virtuvėlės bei prabangių vonios kambarių erdvės. Išskirtinumą sukuria vis kitokie, unikalūs dizaino sprendimai. Vienas iš jų – architektūrinių puošybos elementų  perkėlimas į interjerą. Lovų galvūgaliai išsiskiria unikalumu juose atkartojant senuosius lietuviškus langų rėmų, tvorelių bei karpinių motyvus. Vonių sienų ir grindų plytelės išdėstytos remiantis Lietuvos etnografinių regionų namų durų konstrukciniais elementais. Plytelių faktūros primena medines lentas – plačiausiai Lietuvos architektūroje naudojamą statybinę bei apdailos medžiagą. Moderni ir šiuolaikiška vonios įranga kambariuose sukuria prabangos ir švaros pojūtį. Visose suprojektuotose apartamentų erdvėse gausu architektūros, interjero puošybos, tekstilės panaudojimo sprendimų.

  Erdvių spalvų paletės ir ornamentika nulemta etnografinio regiono geografinės padėties ir labiausiai išreikštų to regiono žmonių bruožų. Lietuviškose trobose ypač didelis dėmesys buvo skiriamas tekstilei. Dėl šios priežasties apartamentų interjere pastebimi ornamentai – tautinių juostų ir prijuosčių motyvai. Balduose, sienų dekore matomi grafiniai elementai susieja bei papildo bendrą interjero visumą. Skulptūriški ir žaismingi baldų korpusai, šiltos ir jaukios medžiagos tarpusavyje derinamos su akcentinėmis spalvomis. Mediena šiame interjere atsiranda įvairiausiu pavidalu – ažūrinėse sienelėse, arkos formos konstrukcijose, suprojektotuose griežtų formų balduose, senovinių durų interpretacijose. Veliūriniai paviršiai paverčia patalpas jaukesnėmis bei suteikia prabangos prieskonį.

  Originalūs šviestuvai suprojektuoti remiantis tautiniais motyvais ir senaisiais gamybos principais. Kaip pavyzdį galima paminėti pakabinamą švietuvą, kuris atkurtas remiantis veriamų „sodų“ motyvais. Tokiu būdu atrasti ir panaudoti elementai, kurie išsaugo ir tarsi įamžina istorinę atmintį. O iš kitos pusės įterpiami modernūs sprendimai, kurie atspindi šiuolaikines tendencijas. Šių skirtingų sąsajų rezultatas – įvairiomis detalėmis praturtintas interjeras, pabrėžiantis ir harmoningai sujungiantis du laikmečius į vieną.

  Uždaras privatus kiemas bei vieta Jūsų atomobiliui (už papildomą mokestį). Kaimynystėje gyvena solidūs kaimynai, todėl prašome gerbti aplinkinius, netriukšmauti. Šiuose, visiškai naujai įrengtuose apartamentuose – nerūkoma. Esant poreikiui, rūkyti galima prie kiemo esančiame brome (rūkymo vietose) arba pas mūsų partnerius „Cigarų Namai“, esančius tame pačiame pastate. „Dysnos Avenue Apartaments“– tai praktiška bei patogi vieta Jūsų vizitui.

  Dysnos Avenue Apartmentai Dysnos Avenue Apartmentai Dysnos Avenue Apartmentai

  Apartamentai